Titles you rated
SingRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 4.0