Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 1.0- Sophie's WorldRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The LosersRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
EarthRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Bonnie and ClydeRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5