Movies
Ratings
37
Terminator SalvationRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5