Movies
Ratings
336
The MaskRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
The ReapingRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 4.0