Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 1.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0