Titles you rated
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
God of GamblersRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0