Movies
Ratings
31
The PiratesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0