Titles you rated
Sea FogRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 3.5
DuelistRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0