Titles you rated
Under ParisRated ★ 1.5
The MegRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
PicnicRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The SummerRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
An AlgorithmRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0