Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
BlindRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5