Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0- Paul, Apostle of ChristRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 5.0