Movies
Ratings
208
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 1.5
SonatineRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
RomaRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.5