Movies
Ratings
183
Step UpRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0