Titles you rated
Jacquot of NantesRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Rules of the GameRated ★ 5.0- Nobody′s LoverRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0