Movies
Ratings
353
WickedRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5