Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 1.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 3.5