Titles you rated
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0