Movies
Ratings
721
The WhaleRated ★ 3.5
RenfieldRated ★ 3.0
PiggyRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Blue VelvetRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 4.0
Holy SpiderRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5
The LineRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Jules and JimRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Official CompetitionRated ★ 3.5
GagarineRated ★ 4.0