Movies
Ratings
434
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.0
AfflictedRated ★ 2.5
MonstersRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 3.0
MemoriesRated ★ 2.5
This Is the EndRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.0
Dangerous MindsRated ★ 2.5
Pump up the VolumeRated ★ 3.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 0.5
Wild ThingsRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 2.5
Big MatchRated ★ 0.5
PhenomenonRated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 3.5