Titles you rated
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Christmas ChroniclesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.5
You've Got MailRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0