Movies
Ratings
113
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0