Titles you rated
The KillerRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
BabylonRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
CodaRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5