Titles you rated
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
GORated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5