Titles you rated
PeninsulaRated ★ 1.5
I OriginsRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The CobblerRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5