Movies
Ratings
203
50 First DatesRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
HitchRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
BatmanRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 1.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
CarsRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0