Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0