Movies
Ratings
39
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0