Movies
Ratings
21
Margin CallRated ★ 4.0
StokerRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0