Movies
Ratings
864
SunshineRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
FestivalRated ★ 3.0
North Korean Partisan in South KoreaRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
First They Killed My FatherRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
The OutpostRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5