Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
PKRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 1.0
WickedRated ★ 4.5
The Big FixRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5