Movies
Ratings
375
Little NicholasRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0