Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0