Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Seven Years of NightRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5