Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5