Movies
Ratings
30
I Am LegendRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0