Titles you rated
26 YearsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0