Titles you rated
World War ZRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
A PromiseRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0