Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 5.0
Geo-DisasterRated ★ 0.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0