Movies
Ratings
397
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
xXx: Return of Xander CageRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 5.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Because I Love YouRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0