Titles you rated
TedRated ★ 3.5
King ArthurRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 1.5
Three Summer NightRated ★ 1.0
ThirstRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0