Titles you rated
About TimeRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Dead Don t DieRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 1.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0