Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
PanRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
EragonRated ★ 2.5
Judge DreddRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
SnitchRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5- Battle Royale 3DRated ★ 1.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 1.5
Battle RoyaleRated ★ 1.5
BattleshipRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0