Movies
Ratings
28
Black SwanRated ★ 4.0
The Sound of a FlowerRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0