Titles you rated
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
JawsRated ★ 1.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
TurboRated ★ 3.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.5
The VillagersRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 1.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0