Titles you rated
TroyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0