Movies
Ratings
36
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Marui VideoRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5