Movies
Ratings
100
FrankensteinRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5