Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
HelplessRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
ExitRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0- HeroRated ★ 4.5