Movies
Ratings
204
The TownRated ★ 3.5
The Peanut Butter FalconRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.5
Hit ManRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The Breakfast ClubRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5