Movies
Ratings
16
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0